KORTERITE REMONT TALLINN GOLDGATE OÜ-s

Sõnastades ümber vanasõna, korteri remontimine – ei ole põllu ületamine. Selle väitega nõustub igaüks, kes kas või kord on tegelenud remondiga. See tõeline kanglase teekond. Selle seikluse lähtepunkti (idee tekkimisel «poleks paha remonti teha») ja sihtpunkti (kui vaatad tulemust ja ütled endale: «aga tuli välja päris armas!») vahel tuleb ületada hulgaliselt raskusi, lahendada palju mõistatusi, mitte surra närvisüsteemi kurnatusse … Ühesõnaga, remont on remont.

Отремонтировано однокомнатных квартир

ÜHETOALINE KORTER

«Ühetoalise» remont — see on väike kogus tööd, sest tuba on kõigest üks. Kuid, ühetoalise korteri remondiks on nõutavad samade erialade spetsialistid, nagu ka suurte korterite jaoks. Vaadake mõningaid meie tööde näiteid.

Отремонтировано двухкомнатных квартир

KAHETOALISED KORTERID

Tellijate «Lemmiksuurus». Saab naudinguga valida erinevaid tapeete, kuid remondi tähtajad ei kurna, aga remondikulud on mõõdukad. Meie meistrid mis tahes mahus remondi teostavad ühtemoodi hoolikalt. Vaadake tulemust.

Отремонтировано трехкомнатных квартир

KOLMETOALISED KORTERID

Suure korteri remont on seostatav väikese maja ehitusega. Siin hea töövõtja on tellija jaoks tõeline päästja. Tuleb, näiteks, korduvalt toimetada kohale ehitusmaterjale. Tellijal on piisavalt muresid.

Ainuüksi selle protsessi liidetavate pelgalt loetlemine sunnib ennast kokku võtma. Enne, remondi ajal ja pärast seda on vaja:

  • detailselt läbi mõelda, milline peab olema tulemus, mõelda välja disain ja välja töötada projekt;
  • valida materjalid, leida, kust need osta, tuua kohale ja laadida maha;
  • leida kvalifitseeritud meistrid ja anda neile ülesanne, lahendades kaasnevalt 100500 organisatsioonist küsimust;
  • remondi käigus «hoida kätt pulsil»: kontrollida kvaliteeti, lahendada pidevalt tekkivaid küsimusi ja ületada vääramatu jõu asjaolusid, mis võivad tekkida;
 • peale remonti koristada korter ja vedada välja terve kuhi prügi.

Firma GOLDGATE OÜ lahendab kõik need ülesanded. Teisisõnu, nad tegelevad korterite remondi ja viimistlusega Tallinnas.

Офис компании по ремонту квартир GOLDGATE OÜ

MIDA ME PAKUME

Firma GOLDGATE OÜ pakub eraisikutele ja organisatsioonidele korterite, majade ja bürooruumide kapitaal- ja kosmeetilise remondi teenuste täiskompleksi.

Kogenud meistrid teostavad teie jaoks remondi „võtmed kätte“: alates disainiprojekti väljatöötamisest kuni mööbli paigalduse ja olmetehnika ühendamiseni. Vajadusel me võtame enda peale ehitusmaterjalide kohaletoimetamise.

Samuti te võite tellida meilt eraldi teenuseid: sanitaarsõlme remont, krohvimis- ja maalritööd, keraamilise plaadi paigaldamine, elektrijuhtmestiku, sanitaartehnika jne. monteerimine.

Kõikidele töödele antakse kirjalik garanti.

Tööde näited

Miks just meie?

Meie firma töötab alates 2015. aastast. Selle aja jooksul me oleme teostanud sadade korterite ja avalike ruumide remonti ja viimistlust. Nende numbrite taga on inimesed — sajad inimesed, kes on rahul meie töö tulemustega. Ja teie võite ka olla nende hulgas.

Meie meistrite kogemus ja teadmised võimaldavad pakkuda teile remondi ja viimistluse kontrollitud lahendusi. Kuid, igal korteril ja igal majal on omad iseärasused, sellepärast igale tellimusele me läheneme individuaalselt.

TAHAN KORTERI REMONTI

Kui teil peas tekkis selline mõte ja te kindel üle minema kavatsustest tegudele, anname teile mõned vihjed.

Määrake kindlaks ülesanne

Oletame, et te juba mõtlesite välja, millised tapeedid liimite seintele ja millega viimistlete põrandad. On aeg otsida meistreid. Aga täitja otsingul on väga tähtis algusest peale rääkida temaga ühes keeles.

Väga palju infot teile vajaliku remondi kohta te võite teatada lihtsalt ühe sõnaga: kosmeetiline või kapitaalne.

Kapitaalremont see on tööde kompleks, mille tulemusel te saate täielikult uuendatud eluaseme. Kapitaalremondi käigus täielikult vahetatakse välja kommunikatsioonid, täpsustatakse tubade vaheliste vaheseinte ja ukseavade asukohad, korralikult tasandatakse seinad ja laed ja alles seejärel teostatakse nende viimistlust — laed värvitakse, seinad tapeeditakse, põrandale paigaldatakse laminaat või keraamiline plaat.

Kosmeetilise remondi — eesmärgiks on uuendada viimistlust. Värskendatakse värvi laes, vahetatakse välja pleekinud tapeedid, vahetatakse kulunud laminaat, vajadusel paigaldatakse uued uksed. Kommunikatsioonid jäävad endisteks.

Selline remondi jaotus kaheks liigiks on küllaltki tingimuslik, kuid loodame, et te saite ideest aru. Kui te koheselt seate potentsiaalsele täitjale ülesande õigesti, te säästate aega mittevajalikele vestlustele.

Tellige eelarve

Juttudest minge üle asja juurde: paluge potentsiaalseid täitjaid koostada teie remondi eelarve.

See mitte ainult ei vasta ühele tähtsaimatest küsimustest «palju maksab?», vaid ka aitab teil hinnata, kuivõrd kogenud ja kvalifitseeritud on selle koostanud spetsialist.

Hea eelarve peab olema:

  •  piisavalt üksikasjalik, kuid mitte liiga: selles peavad olema loetletud kõik põhilised tööde liigid, ära toodud nende maht, mõõtühiku hind ja maksumus;
  •  eelarves peavad olema ette nähtud ettenägematud tööd;
 •  ärge unustage lisakulusid: transpordile, koristamisele, prügiveole jne.

Muide, te võite kutsuda mõõdistaja meie firmast ja ta tasuta koostab teile just nimelt sellise eelarve.

Meie töö statistika
Сделано однокомнатных квартир
49%
Сделано двухкомнатных квартир
44%
Сделано трехкомнатных квартир
7%
Довольных клиентов 94%
On vajalik korteri remont

Me armastame oma tööd ja meile meeldivad rahulolevad tellijad. Me ei ole sugugi vähem, kui teie, huvitatud sellest, et teie remont mööduks ilma probleemideta. See tõttu me esitame palju küsimusi, et õigesti ja täpselt jõuda selgusele teie ülesandes.

Meil on seljataga palju edukalt teostatud remonte, sellepärast me tihti saame teist aru poolelt sõnalt. Et te asjatult ei pabistaks, me selgitame üksikasjalikult, mida ja millises järjekorras teeme, miks valime ühed või teised materjalid ja tehnilised lahendused. Me tahame, et te oleks kindlad: kõike tehakse õigesti.

Loomulikult, teie ise valite oma osaluse määra remondis. Kellelegi meeldib viibida sündmuste keskel, juhendada ja hoida kõike omades kätes. Me kohandume teie soovidega ja teostame ainult need tööd, mis te tellite.

Teised eelistavad teha kogu töö ülesandeks spetsialistidele ja tellida remondi „võtmed kätte“.

Пример ремонта детской комнаты
Laste tuba
Meie projekt toale 9 aastase tüdruku jaoks
Пример ремонта гостинной в квартире
Elutuba
Elutoa projekt fusiooni stiilis
Пример ремонта спальной комнаты
Magamistuba
Magamistoa käivitusvalmis remont
Пример ремонта прихожей в доме
Esik korteris
Üks meie parimaid esiku projekte

Sõltumata teie valikust me pedantselt täidame lepingujärgseid kohustusi: teie saate remondi, mis on teostatud arvestades kõiki ehitusnorme ranges kooskõlas tehnoloogiaga.

Sellel leheküljel on esitatud fotod mõningatest meie töödest. Igaühe kohta me võime selgitada üksikasjalikult: mida soovis tellija, milliste raskustega me kokku puutusime, kuidas leidsime neile lahendused, kui palju aega kulus remondile. Te võite võrrelda neid aruandeid oma ülesandega ja teha järeldused. Kuid, parem häbenemata helistage meile ja me püüame kõrvaldada teie kahtlused.

Vajate remonti? — Meie oleme need, keda teil vaja on!

Заказать замерщика бесплатно

Заказать замерщика бесплатно

×
Заказать замерщика бесплатно

Заказать замерщика бесплатно

×
Tellige mõõdistaja tasuta

Tellige mõõdistaja tasuta

×