Ремонт квартир в Таллинне реальные отзывы

Mida vaja teada korteri remonditööde arvamustest

Remondi kvaliteet ja vastupidavus tervikuna sõltub täitja meisterlikkusest ja heausksusest. Kuidas leida head meistrit?

Puudust pakkumistest ei ole: börsid ja kuulutuste tahvlid internetis, kuulutused ajalehtedes, reklaamlehed ehitusturgudel ja spetsialiseeritud kauplustes, tuttavate soovitused. Te kergesti kogute kümneid kontakte. Nüüd on teie ülesandeks valida hulgaliste töövõtjate seast välja pädev, heauskne ja odav.

Kuidas lugeda vastukajasid

Nii eraisikust meistrid kui ka ehitusfirmad teavad, et potentsiaalsed tellijad teevad oma valiku, tuginedes vastukajadele.

Kahjuks, mitte kõik neist ei ole usaldusväärsed, aga usaldusväärsete seas ei ole kõik kasulikud. Tulenevalt meie kogemusest, meie soovitame pöörata tähelepanu järgmistele nüanssidele:

Как читать отзывы о ремонте квартир

Ärge kiirustage. Kui te leidsite täitja, kes teile justkui meeldib, ärge peatuge. Vaadake vähemalt mitut kümmet vastukaja erinevatel veebilehtedel, enne kui võtta vastu lõplik otsus.

Mäletage, et lõpptulemusel kogu vastutus tulemuse eest lasub teil ja teie rahakotil.

Firma GOLDGATE OÜ alates 2002 aastast tegeleb korterite remondiga Tallinnas. Vastukajasid meie töö kohta te võite vaadata sellel veebilehel. Meil on neid kogunenud palju, seetõttu me avaldame mitte kõiki. Kuid vastukajad – see ei ole mitte ainult meie töö hinnang: igat ühte neist me analüüsime ja kasutame, et täiustada ja parendada meie teenuseid.

Firma GOLDGATE OÜ alates 2002 aastast tegeleb korterite remondiga Tallinnas
 • Vastukajad tellimustele on tihtipeale on samatüübilised — on märgatav, et need on kirjutatud ühe inimese poolt šablooni järgi. Vahel kiirustades paigutatakse üles kirjad ühe ja sama kuupäevaga — see on samuti ebausaldusväärsuse tunnus.
 • Lühikesed positiivsed vastukajad stiilis «Kõik oli suurepärane» ei kanna mitte mingit infot. Pöörake tähelepanu ainult põhjalikele ja üksikasjalikele. Inimesed harva keelduvad rääkimast üksikasjalikult, mis täpselt meeldis neile meistri töös.
 • Negatiivsed vastukajad, reeglina, on enam informatiivsed. Uurige neid eriti tähelepanelikult. Kui täitjal töös süstemaatiliselt leiavad aset puudused, siis see on alati märgatav. Näiteks, paljud kliendid kurdavad, et meister rikub tähtaegasid.
 • Anonüümsed vastukajad usaldust ei tekita.
 • Puuduseid juhtub igas töös. Kuid olukorrad «Kõik on kohutav» on erakorraliselt harvad. Seda tüüpi emotsionaalsed avaldused, pigem, ei puuduta töö kvaliteeti, vaid on tingitud teistest põhjustest.

Millest rääkida meistriga

Tutvumine vastukajadega – see on alles esimene samm. Seejärel te võtate ühendust meistriga, kelle soovitused teile meeldis ja lepite kokku kohtumises. Alles pärast seda te saate võtta vastu lõpliku otsuse, kas töötada selle täitjaga või otsida teine.

 1. Näidake ruumi, mida kavatsete remontida ja rääkige, millist tulemust tahate saada. Pädev meister esitab teile hulgaliselt täpsustavaid küsimusi, enne kui hakkab arutama töö maksumust ja selle teostamise tähtaegasid.
 2. Paluge koostada eelarve ja arutage läbi selle iga punkt. Arutage läbi mitte ainult tööd, mis on vahetult seotud remondiga, vaid ka vajalike materjalide kohaletoimetamine ja ja nende mahalaadimine, koristamine ja prügivedu jne.
 3. Kooskõlastage remondi alustamise ja lõpetamise tähtajad, täpsustage, mis võib mõjutada nende pikenemist või vähenemist.
 4. leppige kokku tasumise korras: avansi suurus, millised tööde etapid millises ulatuses ja kuidas tasutakse.
 5. Ärge häbenege esitada küsimusi, millised teil tekivad vestluse käigus.
 6. Pange kõik kokkulepped kirja paberile, sõlmige kirjalik kokkulepe. Heauskne täitja mitte kunagi ei keeldu lepingu allkirjastamisest, sest et see on ka tema huvides.
О чём говорить с мастером

Ja teate mis? Tõeliselt kvalifitseeritud ja heauskne töövõtja kõikidele nendele küsimustele ja paljudele teistele vastab veel enne seda, kui te need esitate:

 • Ta tuleb objektile, teeb mõõdistused, küsitleb teid soovitava tulemuse kohta ja kirjutab üles vastused.
 • Koostab üksikasjaliku eelarve, milles loetletakse ära kõik vajalikud tööd, need mahud, hind ja maksumus. Kui remondi käigus võib tekkida täiendavate tööde vajadus, töövõtja hoiatab teid varakult, millisel etapil see võib toimuda ja millest see sõltub.
 • Täpsustab, kes ostab materjalid ja koristab prügi. Teie valikul ta pakub abi nende ülesannete lahendamiseks ja siis lülitab need üldisesse eelarvesse.
 • Tal on ettevalmistatud lepingu blanketid, mis on vormistatud arvestades kehtiva seadusandluse nõudeid.

Kust meie seda teame? — Kõik on väga lihtne. Just nimelt nii töötame oma klientidega meie firmas GOLDGATE OÜ. Te võite kergesti selles veenduda, kutsudes kohale meie mõõdistaja, kes tuleb teie juurde tasuta.

Tellige korteri remont Tallinnas
Kontakttelefon
+372 826 000 02

Konsultatsiooniks või teistes teid huvitavates küsimustes te võite võtta meiega ühendust telefoni teel või täita lihtsa vormi paremal pool.

Заказать замерщика бесплатно

Заказать замерщика бесплатно

×
Заказать замерщика бесплатно

Заказать замерщика бесплатно

×
Tellige mõõdistaja tasuta

Tellige mõõdistaja tasuta

×